Husáková – 8.4.2018

Luxusní jídlo, přátelský personál k dětem, všude čisto a navoněno. Přijedeme určitě zas !!!UU

Marcela Husáková – 8.4.2018

Dnes jsme se vrátili z víkendového welness pobytu.Naprostá spokojenost, úžasný, vstřícný a milý personál i k dětem, spousta výborného jídla, maximální využití všech slibovaných služeb a jako bonus luxusní počasí. Děkujeme a doporučujeme dál Elousek maminka a švagrová �

Lucie Vrtišová – 17.3.2018

Dnes jsme se vrátili z hotelu, kde jsme strávili týden krásné zimní dovolené s dětmi. Náš tříletý syn začal lyžovat a velké dík patří instruktorovi Pepovi, který byl skvělý! Velkou pochvalu dostává úžasné jídlo, které nám bylo podáváno. Už teď se těšíme zase k vám v létě

Markéta Prunerová – 8.9.2018

Jediné místo, odkud se může vrátit zrelaxovaná i maminka od kupy dětí. � Děkujeme za příjemných – teď už bohužel uplynulých – několik dnů.

Petra Sedláčková – 7.9.2017

Taky nikam moc nepíšu recenze, ale tady musím. Právě jsem se od Vás s dcerou vrátila a chci poděkovat za krásný pobyt… Kuchyně výborná, personál i obsluha také super, hlavně za jejich trpělivost s dětmi, protože to byl někdy cirkus . Krásná příroda kolem a opravdu doporučuji pokoj s terasou, je to vážně úžasný výhled. Jen ještě na příště pořiďte turistické vizitky . Věřím, že se k Vám určitě vrátíme celá rodina. Ještě jednou velké DÍKY.

Daniela Chodova Donatova – 18.8.2017

Skvělý hotel pro rodiny s malými dětmi. Krásná lokalita, nádherný výhled z rodinného apartmánu, skutečně baby friendly hotel ve všech ohledech, krásný animační program, skvělé hřiště se spoustou atrakcí, příjemný bazén. Všude čisto, uklizeno, krásná výzdoba, profesionální servis v restauraci, chování na úrovni veškerého personálu. Velkou pochvalu si zaslouží gastronomie, vše z čerstvých surovin, zkrátka super. Už se moc těšíme, až se sem vrátíme.

Lucie Ševčíková – 24.7.2018

Jako poměr cena/výkon super. Byli jsme na víkend se 3 dětmi. Zázemí pro děti je opravdu skvěle. Místo klidné, jídlo moc dobré. Byl to fakt prima víkend.

Nájdete nás taky na: